۱۲ راهکار برای دستیابی به جذابیت (یا زیبایی)

زیبایی شما کاملا به حالات فیزیکی و روحی شما بستگی دارد.اما نگذارید این موضوع بر شما غلبه کند.شاید تمایل داشته باشید که هر ماه یکی از این روش ها را بکار گیرید تا در طول سال زیبا به نظر برسید.

ویژگی بارز این دوازده راهکار کاربردی بودن و آسان بودن و در عین حال کم خرج بودن آنهاست که هر کسی از انجام دادن آنها یا حداقل تعدادی از آنها بر می آید.امیدوارم که حداقل خانمها از این مطلب استفاده بهینه را ببرند و به جای استفاده از راه حلهای بی فایده مانند آرایشهای آنچنانی یا غیره از این راهکارهای عملی و سودمند بهره ببرند.

برای خواندن این دوازده راهکار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید و مثل همیشه خواهشمندم در صورت استفاده ذکر منبع را فراموش نفرمایید.

۱٫     ورزش کنید: اگر درباره ارجحیت های زیبایی می اندیشید ،هیچ چیز به اندازه برنامه ورزشی منظم تاثیر مثبت ندارد. اگر شما از شنا ،والیبال ،تنیس یا دوچرخه سواری لذت میبرید، سعی کنید که آن نظم را در آن ورزش دنبال کنید.حتی ۳۰ دقیقه پیاده روی در روز تاثیر شگرفی در بردارد.

۲٫     مدلتان را عوض کنید:با آرایشگرتان مشورت کنید که چه مدل موی دیگری به شما می آید.گاهی اوقات سالها استفاده از یک مدل مو یا استفاده از یک عطر باعث میشود خیلی سخت مدلهای جدید را بپذیرید.

۳٫     کمدتان را مرتب کنید: در کمدتان را باز کنید و ببینید چه لباسهایی را در ۲ سال گذشته نپوشیده اید. آنها را کنار بگذارید.

۴٫   سری به دکترتان بزنید: دست کم سالی یک بار سری به پزشک و دندانپزشک خود بزنید. هیچ وقت نگذارید که بیش از ۱۲ ماه از آخرین ویزیت شما با دندانپزشکتان بگذرد. دندانهای سفید یکی از مهمترین اصول زیبایی شماست.

۵٫     همیشه یک وقت برای موهایتان بگذارید: موهای شما یکی از اصلی ترین پایه های زیبایی شماست.

۶٫     به  باشگاه ورزشی بروید: تناسب اندام شما چقدر برایتان مهم است؟ مطمئن باشید که همان قدر هم در انرژی جسمی و روحیه شما مؤثر است.

۷٫     صحیح غذا بخورید:درباره رژیم غذاییتان تجدید نظر کنید ت میزان انرژی تان را به حداکثر برسانید. اینکار را با حذف غذاهای مشخصی شروع کنید تا زمانی که به یک فرمول غذایی مناسب برسید. مواد غذایی کم چرب و کم شکر مصرف کنید تا به یک تعادل برسید.

۸٫     یک تغییر بزرگ داشته باشید: این تغییر میتواند حتی شامل بلوند کردن یا فر کردن موهایتان باشد.

۹٫     مهربان باشید: یک کار خیرخواهانه انجام دهید بی آنکه انتظار تلافی داشته باشید.این گونه کارها باعث تغییرات مثبت بزرگی در احساس شما میشود.رفتار مؤدبانه همیشه منجر به زیبایی درونی و بیرونی میشوند.

۱۰٫ آب بنوشید: مقدار زیادی آب بنوشید. نوشیدن مقدار زیاد آب در روز به لاغرهایی که میخواهند چاق شوند یا چاق هایی که میخواهند لاغر شوند توصیه میشود.

۱۱٫ یک هدف در نظر بگیرید: هدفی را در نظر بگیرید که با سعی در رسیدن به آن از شر چندکیلو اضافه وزنتان خلاص شوید.

۱۲٫ خوب بخوابید: به اندازه کافی بخوابید. موقع شب خواب خوبی داشته باشید تا صورتتان شفاف شود. نور اتاق هنگام خواب باید در کمترین حد ممکن باشد تا چشمها کاملا استراحت کنند. شب زود هنگام بخوابید و سحرگاه از خواب برخیزید تا انرژی های کیهانی که در جهان در هنگام صبح پخش میشوند به بدنتان برسد. این کار از لحاظ عملی ثابت شده است.

کارهای کوچک دیگری که باعث میشود رفتارتان بهتر شود را امتحان کنید. لبخند بزنید. به حرف دیگران گوش کنید. صاف بنشینید. در طول روز به بدنتان کش و قوس دهید و ….

امیدوارم استفاده کافی را برده باشید و این راهکارها را به دیگران هم توصیه نمایید.